قوانین حمل و نقل و ارسال

هزینه ارسال کالا

هزینه ارسال کالای خریداری شده از افراچمن تابع شرایط زیر است:

هزینه ارسال برای استان تهران و شهرستان ها به صورت استاندارد و بر اساس هزینه اعلامی از سمت باربری خواهد بود.

با توجه به حجم بالای چمن مصنوعی امکان ارسال توسط پست و یا تیپاکس وجود ندارد و ارسال بار توسط وانت یا کامیون انجام می گیرد.

برای سفارش های تا حداکثر 25 متر هزینه های ارسال برای افراد ساکن در شهر تهران بین 100 تا 200 هزار تومان و برای حومه تهران تا 300 هزار تومان است. برای افراد ساکن شهرستان هزینه تا باربری بین 80 تا 150 هزار تومان است و از باربری تا محل مشتری بر اساس نرخ نامه باربری خواهد بود.

مدت زمان ارسال کالا

مدت زمان لازم از سفارش کالا تا ارسال برای مشتری بر اساس توافق قبلی با مشتری خواهد بود اما به صورت کلی برای ساکنین تهران و حومه در سفارش های کم امکان ارسال فوری وجود دارد و اگر در روزهای کاری و در ساعات اداری سفارش صورت گیرد به درخواست مشتری امکان ارسال تا حداکثر 3 ساعته وجود دارد.
برای شهرستان ها ارسال فوری در بازه ای بین 1 تا 2 روز انجام می شود و هزینه آن نیز بر اساس نرخ باربری تعیین می شود.

برای برخی از موارد مانند چمن های فوتبالی که نیاز به سفارش و تولید توسط کارخانه دارند این زمان ممکن است تا یک ماه نیز به طول بینجامد.

زمان ارسال سفارش ها

به صورت کلی هنگام سفارش کالا برای زمان ارسال با خریدار هماهنگی لازم صورت می گیرد اما به صورت عمومی زمان ارسال ها بر اساس شرایط زیر است:

برای خريداران شهر تهران چنانچه در روز های شنبه تا چهارشنبه سفارش قبل از ساعت ١٤ ثبت شود، امكان ارسال به صورت فوري در همان روز وجود دارد و برای سفارش های انجامی بعد از ساعت ١٤ روز كاري بعدی فرایند ارسال آغاز می شود.
سفارش های ثبت شده پس از ساعت 14 روز چهار شنبه تا 12 ظهر پنجشنبه در روز پنجشنبه امکان ارسال دارند. سفارش های بعد از 12 پنجشنبه و روزهای تعطیل در اولین روز کاری بعد از تعطیلی ارسال می شوند.

خریداران شهرستان ها به صورت کلی زمانی بین 1 تا 2 روز بعد از سفارش محموله را دریافت می کنند.

نکته: افراچمن تمامی تلاش خود را برای ارسال کالای خریداری شده در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد اما در شرایطی مانند شرایط جوی نامساعد یا مشکلات خاصی که ممکن است در فرایند ارسال پیش آید ممکن است فرایند ارسال کالا با تاخیر همراه شود.

برای هر گونه هماهنگی در مورد ارسال یا پیگیری مرسوله می توانید با همکاران بخش فروش و یا شماره 09127641906 تماس بگیرید.

تماس با مدیر فروش: 09127641906
Scroll to Top
اسکرول به بالا