چمن مصنوعی مهد کودک

با چمن مصنوعی مهد کودک محیطی زیبا را برای کودکان خود خلق کنید!

نگاهی به مطالعات روانشناسی نشان می دهند ما انسانها همان چیزی هستیم که در کودکی آموزش می بینیم. در نتیجه، اگر در این دوران در محیطی پر از آرامش رشد پیدا کنیم، می توانیم در آینده انسان هایی موفق باشیم. یکی از مواردی که نقش بسیار مهمی در روحیه کودکان دارد، رشد یافتن در محیطی سبز است.

امروزه، اهمیت این موضوع به قدر زیاد است که بسیاری از خانواده ها تلاش می کنند تا با استفاده از المان های سبز در اتاق کودک محیطی سبز را برای او تداعی کنند. یکی از موارد بسیار مهمی که انتظار می رود مربیان کودکان به آنها توجه داشته باشند، استفاده از چمن مصنوعی مهد کودک است. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد چمن مصنوعی مهد کودک در اختیار شما قرار دهیم.

چمن مصنوعی به رشد شناختی کودکان کمک می کند!

شاید برای شما جالب باشد که بدانید مطالعات صورت گرفته در این زمینه نشان می دهد کودکانی که در محیط های سبز رشد پیدا می کنند، رشد شناختی بهتری در مقایسه با کودکانی دارند که در محیط های خشک و سیمانی رشد پیدا می کنند. این کودکان در آینده قدرت تصمیم گیری بهتری خواهند داشت و بهتر می توانند شرایط بحرانی را مدیریت کنند. همچنین، این کودکان استرس کمتری دارند و مطالبی را که به آنها آموزش داده می شود بهتر یاد می گیرند. در نتیجه استفاده از چمن مصنوعی مهد کودک کمک بزرگ به کودکانی است که می خواهند در دنیای سیمانی امروز رشد پیدا کنند.

محیطی امن با چمن مصنوعی مهد کودک!

باید بدانید که چمن مصنوعی محیطی امن را برای کودکان به وجود می آورد. کودکان در مهد کودک دوست دارند که با کودکان دیگر بازی کنند و یا بدوند. اما با توجه به این موضوع که خطر زمین خوردن آنها وجود دارد مربیان دائما آنها را از این کار منع می کنند. اگر در مهدکودگ چمن مصنوعی وجود داشته باشد این نگرانی ها به طور کامل از بین می رود. در زمان نصب چمن مصنوعی ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین نصب می گردد و پس از آن چمن مصنوعی به آن متصل می شود. ژئوتکس لایه ای بسیار منعطف است که قدرت ضربه گیری بالایی دارد. همچنین، الیاف چمن مصنوعی به گونه ای طراحی شده اند  که نیروی کوبشی را به خوبی جذب می کنند. در نتیجه اگر کودک شما بر روی این چمن زمین بخورد خطر آسیب دیدگی وجود ندارد و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

چمن مصنوعی آنتی باکتریال است!

یکی از نگرانی های عمده کسانی که می خواهند چمن مصنوعی مهد کودک را سفارش دهند این است که ممکن است آلودگی ها بر روی چمن مصنوعی جمع شوند و همین امر می تواند خطر ابتلا به بیماریهای مختلف را افزایش دهد. بهتر است بدانید که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند. در نتیجه، امکان رشد آلودگی ها بر روی الیاف چمن مصنوعی وجود ندارد و همین امر می تواند موضوع دیگری باشد که شما را برای استفاده از چمن مصنوعی مهد کودک ترغیب کند.

در چمن مصنوعی از کود شیمیایی استفاده نمی شود!

ممکن است شما بگویید ترجیح می دهید به جای استفاده از چمن مصنوعی مهد کودک از چمن طبیعی استفاده کنید. این ایده می تواند ایده خوبی باشد. اما به این نکته توجه داشته باشید که شما برای نگهداری از چمن طبیعی نیازمند کود شیمیایی هستید. همچنین، این چمن را نمی توانید در کف اتاقی که کودکان بازی می کنند پرورش دهید. اگر کود شیمیایی وارد بدن کودکان شود می تواند آسیب های جدی به سلامتی وارد و این موضوعی است که تمامی والدین کودکان به آن حساس هستند. اما شما می توانید از چمن مصنوعی مهد کودک در تمامی فضاها استفاده کنید و این چمن نیازمند کود شیمیایی نیست.

چمن مصنوعی را می توان در تمامی شرایط آب و هوایی پرورش داد!

اگر شما در مناطق بسیار گرم و یا مناطق بسیار سرد زدندگی می کنید، می دانید که امکان رشد پوشش گیاهی در این گونه مناطق وجود ندارد و این موضوعی است که می تواند سبب شود کودک شما به دور از فضای سبز رشد کند. اما باید بدانید که در قرن بیست و یکم برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و چمن مصنوعی مهد کودک یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد فضای سبز در تمامی مناطق است. الیاف چمن مصنوعی تا 70 درجه بالای صفر و 30 درجه زیر صفر مقاومت گرمایشی و سرمایشی دارند و این موضوع سبب شده است که شما بتوانید به سادگی و بدون توجه به شرایط آب و هوایی چمن مصنوعی خود را سفارش دهید و از ویژگی های آن در محیط بهره مند شوید.

ویژگی های چمن مصنوعی مهد کودک

اگر اکنون می خواهید برای خرید چمن مصنوعی مهد کودک اقدام کنید باید به موارد متعددی توجه داشته باشید تا در پایان چمن مناسبی را سفارش دهید. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

  • چمن مصنوعی مهد کودک باید تراکم بالایی داشته باشد تا دویدن کودکان به آن آسیب وارد نکند.
  • چمن مصنوعی باید الیاف متوسطی داشته باشد ( حدود 25 تا 30 میلی متر) تا اگر خوراکی و یا چیزی بر روی چمن ریخته شد، مشخص گردد.
  • بکینگ یا لایه زیرین چمن مصنوعی باید دو لایه و یا سه لایه باشد تا مقاومت چمن مصنوعی را بالا ببرد.

همچنین، شما می توانید با توجه به دکوراسیون مهد کودک خود چمن مصنوعی را بهاره و یا پاییزه انتخاب کنید و تحول عظیمی را در محیط داخلی مهد کودک به وجود بیاورید. هیچ چیز شگفت انگیز تر از این نیست که کودکان در محیطی پر از آرامش رشد کنند.

جمع بندی

تا بدین جا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد چمن مصنوعی مهد کودک در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این چمن مشکلات نگهداری از چمن طبیعی را ندارد و طول عمر بالای آن سبب شده است مورد توجه خریداران قرار گیرد. چمن مصنوعی مهد کودک باید دارای ویژگی های متعددی از جمله تراکم بالا و بکینگ چند لایه باشد. توصیه می شود برای خرید چمن مصنوعی تنها به مراکز معتبر فروش چمن مصنوعی مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیر فروش
Scroll to Top
اسکرول به بالا