چمن مصنوعی تراس و بالکن

چمن مصنوعی تراس

چمن مصنوعی تراس

تراس یکی از مهمترین فضاهایی در خانه است که شما می توانید با قدم گذاشتن در آن فضا حس خوبی را تجربه کنید و به هوای دلپذیر خارج از خانه دسترسی داشته باشید. اما گاهی به این فضا بی توجهی می شود و افراد از تراس خانه به عنوان محلی برای گذاشتن وسایل غیر قابل مصرف استفاده می کنند. بهتر است بدانید این بزرگترین اشتباهی است که شما می توانید مرتکب شود، به ویژه اگر در خانه آپارتمانی زندگی می کنید که حیاط ندارید! شما می توانید با نصب چمن مصنوعی در بالکن خانه این فضا را به محلی زیبا برای دور همی های خانوادگی و یا فضایی آرام بخش برای نوشیدن قهوه صبح گاهی تبدیل کنید. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چمن مصنوعی تراس چیست! در ادامه تلاش می کنیم تا شما را با ویژگی این محصول آشنا کنیم.

فضای تراس خانه خود را زیبا کنید!

شما می توانید با ساده ترین محصولی که در دسترس دارید فضایی زیبا و به یاد ماندنی را در تراس خانه خود به وجود بیاورید. چمن مصنوعی تراس کالایی زیباست که بر سطح تراس نصب می شود و این فضا را خاص و به یاد ماندنی می کند. چمن مصنوعی که برای بالکن خانه انتخاب می شود می تواند متراکم یا غیر متراکم باشد. با توجه به این موضوع که تردد در فضای تراس نیست شما می توانید هر آنچه را که دوست دارید برای تراس خانه خود سفارش دهید و از وجود این محصول در خانه خود لذت ببرید.

چمن مصنوعی تراس-2

برای تراس چمن مصنوعی بهاره انتخاب کنم یا چمن مصنوعی پاییزه؟

همانطور که می دانید سازندگان چمن مصنوعی انواع متفاوتی از چمن را به بازار عرضه می کنند تا طیف گسترده ای از سلایق را پوشش دهند. چمن مصنوعی بهاره چمنی است که رنگ سبز روشنی دارد و مانند چمنی است که در اوایل فصل بهار روییده است، اما چمن مصنوعی پاییزه دارای الیاف زرد رنگ و نسکافه ای رنگ نیز است و همین امر سبب شده است وقتی شما به سطح این چمن نگاه می کنید به یاد فصل پاییز بیافتید. در اینجا نیز هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب چمن مصنوعی تراس وجود ندارد و شما می توانید چمن مصنوعی تراس را پاییزه و یا بهاره انتخاب کنید!

ارتفاع الیاف چمن مصنوعی تراس

یکی دیگر از سوالاتی که در مورد نصب چمن مصنوعی تراس پرسیده می شود ارتفاع الیاف است. همانطور که می دانید چمن مصنوعی ارتفاع الیاف متفاوتی دارد. ارتفاع الیاف می تواند بلند باشد به گونه ای که وقتی شما در تراس می نشینید این الیاف پاهای شما را پوشش دهند و یا کوتاه باشد که شما به راحتی در زیر پای شما احساس شوند. اکنون سوال ما از شما این است وقتی که در تراس نشسته اید و در حال نوشیدن قهوه خود هستید دوست دارید که الیاف چمن بر روی پاهای شما باشد یا زیر پاهای شما؟! پاسخ شما به این سوال هر چه که باشد می توانید بر طبق آن چمن مصنوعی تراس خود را سفارش دهید و از وجود آن در فضا لذت ببرید.

چمن مصنوعی بالکن

نصب چمن مصنوعی تراس

بسیاری از افراد در مورد روش نصب چمن مصنوعی در بالکن سوال می پرسند. روش نصب این چمن به صورت زیر است:

  • ابتدا لایه ژئوتکس در کف تراس نصب می شود. این لایه انعطاف پذیری چمن مصنوعی را افزایش می دهد و همچنین قدرت ضربه گیری آن را بالا می برد.
  • بر روی لایه ژئوتکس لایه های چمن مصنوعی نصب می شوند.

بهتر است بدانید که برای جلوگیری از تجمع آب بر روی سطح چمن مصنوعی در بالکن از آبروهایی که در تراس وجود دارند استفاده می شوند. همچنین، باید بدانید که چمن مصنوعی تراس به گونه ای طراحی شده است که آب در میان الیاف آن باقی نمی ماند و همین امر از بروز کپک و یا شوره در سطح چمن مصنوعی جلوگیری می کند.

چرا باید برای تراس خود چمن مصنوعی سفارش دهیم؟

اگر برای تراس خانه خود از چمن مصنوعی استفاده نکرده اید؛ همین الان باید دست به کار شوید و چمن مصنوعی را سفارش دهید. اولا باید بدانید که وجود این چمن در تراس فضای اطراف را بسیار زیبا می کند و این امر نقش مهمی در ایجاد تحول در فضا دارد. همچنین، این چمن بسیار منعطف است. اگر در تراس شما چیزی از دستتان بیافتد، به طور مثال لیوان و یا یک وسیله شکننده، شکسته نمی شود و آسیب نمی بیند. زیرا الیاف چمن مصنوعی نیروی فشار را جذب می کنند و از آسیب پیشگیری می کنند.

از طرفی دیگر، تصور کنید که در شب تابستانی با خانواده خود در تراس هستید و می خواهید کباب درست کنید. هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که کباب خود را در فضایی سبز و زیبا بخورید. ناگهان ذغالی از دست شما می افتد! نگران نباشید. الیاف چمن مصنوعی هرگز آتش نمی گیرند و فقط نقطه سوز می شوند. شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی تراس فضایی زیبا و خاص را به وجود بیاورید و سلیقه خود را به رخ دیگران بکشید.

روش نگهداری از چمن مصنوعی تراس

همانطور که نصب چمن مصنوعی در بالکن بسیار ساده است، روش نگهداری از ان نیز بسیار ساده است. برای نگهداری از چمن مصنوعی در بالکن خود می توانید به صورت زیر عمل کنید:

  • سطح چمن مصنوعی را جارو برقی بکشید و آشغال هایی را که در میان الیاف آن باقی مانده است جمع کنید.
  • هر چند وقت یکبار سطح چمن مصنوعی را با استفاده از دستمال مرطوب و آغشته به شامپو فرش دستمال بکشید. نگران نباشید! الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند و هرگز آلودگی ها در سطح چمن مصنوعی نصب نمی شوند. شما با دستمال کشیدن گرد و خاک را از سطح چمن رفع می کنید.
  • سپس با استفاده از جارو تی بر خلاف الیاف جارو تی بکشید. اینکار سبب می شود الیاف چمن مصنوعی حالت ایستا به خود بگیرند و این امر نقش مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد.

همانطور که متوجه شده اید شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی تراس فضای زیبایی را در محیط به وجود بیاورید. بنابراین، بهتر است هر چه زودتر تراس خود را با استفاده از چمن مصنوعی خاص و زیبا کنید.

قیمت چمن مصنوعی تراس

اکنون دیگر اغوا شده اید که هر چه زودتر فضای خاصی را در تراس خانه خود به وجود بیاورید. اگر می خواهید برای خرید چمن مصنوعی تراس اقدام کنید، بی شک در مورد قیمت چمن مصنوعی سوال دارید! زیرا می خواهید بودجه مناسب برای خرید این چمن را کنار بگذارید. بهتر است بدانید که قیمت این چمن به موارد متعددی بستگی دارد، به طور مثال ارتفاع الیاف چمن مصنوعی چقدر است، بکینگ چمن مصنوعی چند لایه است و جنس نخ چمن مصنوعی ایرانی است یا هلندی؟! با توجه به این موضوع که این موارد بر قیمت چمن مصنوعی اثر می گذارند برای استعلام قیمت باید با شرکت های معتبر، مانند شرکت افرا چمن، در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیر فروش
Scroll to Top
اسکرول به بالا