انواع چمن مصنوعی پشت بام با 20 درصد تخفیف

محصولات چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن

بهترین چمن مصنوعی ایران برای روف گاردن

چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن

چمن مصنوعی پرتو

مزایای خرید چمن روف گاردن از افراچمن

چمن مصنوعی روف گاردن

شاید برای شما جالب باشد که بدانید می توانید باغ دلخواه خود را در آپارتمان خود داشته باشید.

امروزه، گسترش آپارتمان سازی سبب شده است که دیگر مانند گذشته نتوانیم حیاط داشته باشیم. مطالعات نشان می دهند که وجود حیاط در خانه نقش بسیار زیادی در افزایش حس شادابی دارد و سطوح استرس و اضطراب را به میزان زیادی کاهش می دهد.

به همین دلیل، اگر شما در خانه ای آپارتمانی زندگی می کنید باید به فکر ساخت باغ شخصی خود باشید و هیچ چیز بهتر از نصب چمن مصنوعی تزئینی در پشت بام نیست که به آن چمن مصنوعی روف گاردن می گویند.

در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد چمن مصنوعی روف گاردن در اختیار شما قرار دهیم.

آیا می توان چمن مصنوعی را بر روی ایزوگام نصب کرد؟

وقتی صحبت از پشت بام می شود ناخودآگاه فضایی به ذهن می آید که ایزوگام شده است و این ایزوگام نقش بسیار مهمی در حافظت از ساختمان دارد.

به همین دلیل وقتی می خواهیم برای خرید چمن مصنوعی و نصب آن روی ایزوگام صحبت کنیم این سوال مطرح می شود که آیا می توان چمن مصنوعی را روی ایزوگام نصب کرد!

پاسخ به این سوال قطعا مثبت است و شما می توانید با نصب چمن مصنوعی فضای دلخواه خود را به وجود بیاورید.

چمن مصنوعی پشت بام نهایی

بررسی ساختمان قبل از نصب چمن مصنوعی روف گاردن

وقتی می خواهید که برای نصب چمن مصنوعی روف گاردن اقدام کنید، ابتدا باید کارشناسان و مهندسان عمران به ساختمان شما بیایند و ضریب امنیت ساختمان را برای نصب این چمن مورد بررسی قرار دهند. این کار کاری بسیار تخصصی است و تنها کسانی که در این حوزه آموزش دیده اند می توانند آن را انجام دهند. به همین دلیل توصیه می شود برای نصب این چمن تنها از افراد متخصص و کسانی که در این زمینه آموزش دیده اند بخواهید که کار شما را انجام دهند. پس از دریافت تاییده از مهندسان نوبت به نصب چمن مصنوعی می رسد.

ویژگی های چمن مصنوعی روف گاردن

چمنی که برای پشت بام یا روف گاردن در نظر گرفته می شود باید دارای ویژگی های متعددی باشد. بهتر است این چمن تراکم بالایی داشته باشد تا پایه مبل و صندلی که بر روی ان قرار داده می شوند آسیبی به سطح چمن مصنوعی وارد نکنند. شما می توانید با توجه به سلیقه و ترجیحات شخصی خود از چمن مصنوعی پاییزه و یا بهاره استفاده کنید.

چمن مصنوعی پاییزه ظاهری مشابه به چمن طبیعی در اوایل فصل پاییز دارد و چمن مصنوعی بهاره مشابه چمنی است که در اوایل فصل بهار می روید. همچنین، با توجه به این موضوع که ترکیب چمن مصنوعی و سنگ بسیار زیبا می شود، شما می توانید به سنگی که در پشت بام تان به کار رفته است دقت داشته باشید و چمنی را انتخاب کنید که با سنگ همخوانی داشته باشد. همانطور که می دانید چمن مصنوعی در انواع طیف رنگی سبز تولید می شود. برخی از چمن ها سبز روشن، برخی از آنها سبز تیره و برخی دیگر دو رنگ هستند.

آیا آب بر روی چمن مصنوعی روف گاردن جمع می شود؟

وقتی می خواهید برای نصب چمن مصنوعی روف گاردن اقدام کنید، سوالات متعددی ذهن شما را درگیر می کند. یکی از سوالات پرتکرار در این زمینه در مورد جمع شدن آب بر روی سطح چمن مصنوعی است! بهتر است بدانید که برای خروج آب از روی سطح چمن مصنوعی از آبروهایی که در پشت بام وجود دارد استفاده می شود.  در نتیجه، شما نباید نگران جمع شدن آب بر روی سطح چمن مصنوعی باشید!

چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن

راهنمای انتخاب چمن مصنوعی برای پشت بام

نصب چمن مصنوعی روف گاردن

پس از آنکه اقداماتی که در بالا به آنها اشاره کردیم، انجام شد، روند نصب چمن مصنوعی آغاز می گردد. این مراحل به شرح زیر هستند:

  • ابتدا ناهمواری های موجود در پشت بام از بین می روند و بستری یک دست برای نصب چمن مصنوعی آماده می شود.
  • پس از آنکه بستری یک دست بر روی پشت بام به وجود آمد، لایه ژئوتکس بر روی پشت بام پهن می شود.
  • اکنون نوبت به نصب چمن مصنوعی می رسد. در این مرحله لایه های چمن مصنوعی با استفاده از نوار سمینگ تیپ به ژئوتکس متصل می شود و سطحی یک دست بر روی پشت بام شما به وجود می آید.
  • اگر شما تمایل داشته باشید می توانید از مبلمان بر روی این چمن استفاده کنید و ظاهری خاص را به چمن مصنوعی ببخشید.

نصب چمن مصنوعی روف گاردن

ویژگی های مبلمان برای استفاده در چمن مصنوعی روف گاردن

همانطور که می دانید پس از نصب چمن مصنوعی پشت بام باید از میز و صندلی در این فضا استفاده شود تا شما بتوانید در این محیط بنشینید و از هوای دلپذیر بهاری و یا پاییزی لذت ببرید. اما مبلمانی که برای این فضا در نظر می گیرید باید دارای ویژگی های خاصی باشند. با توجه به این موضوع که شما در پشت بام هستید، بهتر است بار اضافی را بر روی ساختمان متحمل نکنید. شما می توانید برای پشت بام خود از مبلمان حصیری و یا مبلمان های سبک استفاده کنید. این محصولات وزن زیادی ندارند و وزن زیادی را به ساختمان متحمل نمی کنند.

در تابستان چمن مصنوعی را آبیاری کنید!

یکی از مواردی که سبب می شود چمن مصنوعی مانند چمن طبیعی به نظر برسد، آبیاری چمن مصنوعی است. شما برای آبیاری چمن مصنوعی به آب زیادی نیاز ندارید. برای اینکار مقدار کمی آب را بر روی سطح چمن بریزید. وقتی هوا در بین الیاف چمن مصنوعی می چرخد طراوت چمن مصنوعی  زیاد می شود و مانند وقتی است که چمن طبیعی در محیط است و شما می توانید حس خوبی را تجربه کنید. هیچ چیز زیباتر از این نیست که شما در بعد از ظهر تابستان در پشت بام خود و در حالی که پاهایتان در میان الیاف چمن مصنوعی است، آب میوه خنک خود را بنوشید!

نگهداری از چمن مصنوعی روف گاردن

باید بدانید که نگهداری از چمن مصنوعی روف گاردن کار سختی نیست. توصیه می شود در روزهای گرم تابستان هفته ای یکبار سطح این چمن را آبیاری کنید تا گرمای باقی مانده در میان الیاف چمن مصنوعی خارج شود. در فصول سرد سال که نمی خواهید از این فضا استفاده کنید، بهتر است سطح چمن مصنوعی را با لایه ای بپوشانید.

قیمت چمن مصنوعی روف گاردن

اکنون دیگر باید دست به کار شوید و چمن مصنوعی خود را سفارش دهید. در این راستا، سوال در مورد قیمت چمن مصنوعی اهمیت بسیار زیادی دارد. اما باید بدانید که قیمت چمن به موارد متعددی از جمله ارتفاع الیاف، تراکم چمن و جنس نخ چمن بستگی دارد. به همین دلیل اگر می خواهید از قیمت نهایی چمن مصنوعی مطلع شوید باید با مراکز معتبر مانند شرکت افرا چمن در تماس باشید. مشاوران این شرکت اطلاعات تخصصی را در مورد نصب و اجرای چمن مصنوعی درا ختیار شما قرار می دهند.

 

استانداردهایی که چمن های روف گاردن ما دارند

چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن
چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن
چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن
چمن مصنوعی پشت بام و روف گاردن

نمونه کارهای چمن مصنوعی پشت بام

ارتباط با بخش مشاوره، فروش و نصب چمن مصنوعی پشت بام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس فروش: 09013534178
Scroll to Top
اسکرول به بالا