راهنمای انتخاب چمن مصنوعی

نکات مهم در انتخاب چمن مصنوعی برای اماکن مختلف

نکات مهمی در خرید چمن مصنوعی وجود دارد که قطعا تاثیر زیادی در کارکرد صحیح چمن برای شما دارد.

مهمترین نکاتی را که برای انتخاب و خرید چمن مصنوعی لازم است را به صورت خلاصه توضیح دهیم.
همچنین در انتهای صفحه مقالاتی قرار داده شده است که با جزئیات بیشتر و به صورت کامل به معرفی و نحوه انتخاب چمن مصنوعی برای کاربردهای مختلف می پردازند.

قابلیت های چمن مصنوعی به حدی زیاد است که امروزه تمامی کمپانی های بزرگ دنیا از این چمن در فضای اطراف خود استفاده می کنند. اما اگر می خواهید برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید، باید نکات مهمی را در انتخاب چمن مصنوعی مناسب محیط خود مد نظر قرار دهید!

چمن مصنوعی تراس

نکات مهم هنگام انتخاب چمن مصنوعی

آیا می خواهید برای خرید چمن مصنوعی تزئینی اقدام کنید؟! آیا دوست دارین حس طراوت را در فضای اطراف خود تداعی کنید؟! آیا وقت رسیدگی به چمن طبیعی را ندارید اما می خواهید حس سبزی را تجربه کنید؟! اگر می خواهید به تمامی خواسته های خود برسید، باید به نکات مهم در خرید چمن مصنوعی توجه داشته باشید تا در پایان محصول مناسبی را خریداری نمایید. در ادامه به نکات مهم در خرید چمن مصنوعی می پردازیم!

ویژگی های محیط را مشخص کنید!

یکی از نکات مهم در خرید چمن مصنوعی این است که شما بدانید چمن مصنوعی را برای چه فضایی می خواهید خریداری کنید. به طور مثال برخی از افراد تمایل دارند که چمن مصنوعی برای تراس و بالکن به کار ببرند، برخی دیگر نیز به دنبال چمن مصنوعی روف گاردن هستند. همچنین، از چمن مصنوعی می توان در فضاهای متعددی از جمله زمین بازی، زمین ورزشی و چمن مصنوعی مدارس استفاده کرد. هر یک از چمن هایی که در این فضاها به کار برده می شوند باید ویژگی های مناسبی داشته باشند تا بتوانند حس رضایت شما را جلب کنند. به طور مثال شما هرگز نمی توانید از چمن مصنوعی تراس در زمین ورزشی استفاده کنید. زیرا تراکم چمن مصنوعی تراس بسیار پایین است و اگر در زمین بازی مورد استفاده قرار گیرد به سرعت خراب می شود.

سوالات مهم قبل از خرید چمن مصنوعی!

همانطور که متوجه شده اید یکی از مسائلی که شما قبل از خرید باید به آن توجه داشته باشید و از نکات مهم در خرید چمن مصنوعی به شمار می رود، مشخص کردن ویژگی های محیط است. قبل از خرید چمن مصنوعی شما باید به سوالات زیر پاسخ دهید:

  • میزان فشار بر روی چمن چقدر است؟
  • آیا رفت و آمد بر روی چمن کم است یا زیاد؟
  • آیا زمینی که می خواهید برای آن قصد خرید چمن مصنوعی ورزشی دارید منحصرا زمین ورزشی است؟
  • آیا مدرسه ای که می خواهید برای آن چمن سفارش دهید دخترانه است یا پسرانه؟ آیا مدرسه دبیرستان است یا مهد کودک و پیش دبستانی؟

شاید برای شما شگفت آور باشد، اما پاسخ به این سوالات در تعیین چمن مصنوعی بسیار اهمیت دارد و از نکات مهم در خرید چمن مصنوعی به شمار می رود.

آیا کمک می خواهید؟ کارشناسان ما منتظرند تا به شما کمک کنند

آیا ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی مهم است؟

شاید بتوان گفت یکی از سوالات مهمی که همواره از ما پرسیده می شود این است که آیا ارتفاع الیاف یکی از نکات مهم در خرید چمن مصنوعی به شمار می رود! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ارتفاع الیاف در برخی از موارد بسیار مهم هستند. به طور مثال اگر شما می خواهید چمن مصنوعی فوتبال یا فوتسال سفارش دهید، ارتفاع الیاف باید 50 تا 55 میلی متر باشد.

همچنین، ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی بین سنگ بسیار مهم است و باید بالاتر از 25 میلی متر باشد تا بتواند جلوه خاصی را به فضای بین سنگ ببخشد. توصیه می شود ارتفاع الیاف چمن مصنوعی در تراس و یا روف گاردن بین 25 تا 35 میلی متر باشد. در نتیجه همانطور که متوجه شده اید شما باید با توجه به محیط کاربری به ارتفاع الیاف نیز توجه کنید تا بتوانید در پایان از خرید خود رضایت داشته باشید!

از کیفیت چمن مطمئن شوید!

امروزه، برندهای مختلفی در بازار موجود هستند که چمن مصنوعی را به فروش می رسانند. یکی از نکات مهم در خرید چمن مصنوعی این است که شما قبل از خرید از کیفیت چمن مطمئن شوید. زیرا اگر چمن مصنوعی بی کیفیت باشد به زودی کارآیی خود را در محیط از دست می دهد و زشت و بی قواره می شود. همین موضوع سبب می شود شما نسبت به چمن مصنوعی دلزده شوید و دیگر آن را خریداری نکنید.

راهکارهای متفاوتی وجود دارند که به شما نشان می دهند آیا چمن مصنوعی از کیفیت کافی برخودار است یا خیر! اگر فروشنده در زمان خرید چمن مصنوعی به شما ضمانت نامه معتبر بدهد، همین امر تضمینی است که این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از طرفی دیگر، شما می توانید چمن مصنوعی را به عنوان سمپل سفارش دهید و در محیط مورد استفاده قرار دهید. پس از مدتی استفاده متوجه می شوید آیا چمن مصنوعی کیفیت کافی را دارد یا خیر! توصیه می شود به تمامی این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید محصول مناسبی را خریداری کنید!

از افراد متخصص مشورت بگیرید!

یکی از مواردی که از نکات مهم در خرید چمن مصنوعی به شمار می روند مشورت با افرادی است که در این زمینه تخصص کافی دارند. این کار به شما کمک می کند تا این محصول را به طور کامل بشناسید و با دید بازی برای خرید اقدام نمایید. وقتی شما با افراد متخصص در این زمینه مشورت می کنید و ویژگی های محیط را به آنها بازگو می کنید، آنها انواع مدل ها را به شما معرفی می کنند. شما می توانید وقت بگذارید و در اینترنت جستجو کنید و در پایان چمنی را که به سلیقه شما نزدیک است انتخاب کنید.

چمن مصنوعی باید اصولی نصب شوند!

تا بدینجا در مورد نکات مهم در خرید چمن مصنوعی  صحبت کردیم، اما باید بدانید شما تنها در صورتی می توانید از چمن مصنوعی خود رضایت کاملی داشته باشید که این چمن به صورت اصولی نصب شده باشد. برای نصب چمن ابتدا لایه زئوتکس نصب می گردد و پس از آن چمن مصنوعی با استفاده از نوارهای مخصوص بر روی این لایه نصب می گردد. این کار نیاز به توجه و مهارت خاصی دارد و اگر شخصی که تجربه کافی ندارد اینکار را انجام دهد باعث می شود چمن مصنوعی ظاهر بسیار بی قواره ای پیدا کند.

زیرا یکی از نکات مهم در نصب چمن مصنوعی این است که پس از نصب ردی از لایه های چمن مصنوعی بر روی سطح باقی نماند. در نتیجه، همانطور که متوجه شده اید شما هم باید به نکات مهم در خرید چمن مصنوعی توجه داشته باشید و هم به نکات مهم نصب چمن مصنوعی! در غیر اینصورت شما از خرید این چمن رضایت نخواهید داشت.

سخن پایانی

تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد نکات مهم در خرید چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید تعیین ویژگی های محیط، کیفیت چمن مصنوعی، مشورت با افراد متخصص و نصب اصولی چمن مصنوعی از جمله مواردی هستند که به شما کمک می کنند از خرید خود رضایت کاملی داشته باشید

زمین فوتسال بوشهر

فروش انواع چمن مصنوعی فوتبالی و تنیس و سایر چمن های مصنوعی مناسب ورزشی

artificial-grass-pull

انواع چمن های تزئینی مناسب برای تراس، پشت بام، حیاط و باغ

gardener-turf-bg

نصب و اجرای چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی به صورت حرفه ای و در کمترین زمان ممکن با تیم با سابقه

تماس با مدیر فروش: 09127641906
Scroll to Top
اسکرول به بالا