قیمت چمن مصنوعی

نمایش 1–16 از 49 نتیجه

خرید چمن مصنوعی

برای اقدام به خرید چمن مصنوعی لازم است بدانید که چه نوع چمنی مناسب برای کاربرد شما است و همچنین از پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت چمن مصنوعی آشنا شوید.

مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت چمن مصنوعی

  1. ارتفاع چمن مصنوعی
  2. تراکم چمن
  3. تاثیر وزن بر هزینه چمن مصنوعی
  4. پوشش لایه زیرین چمن مصنوعی
  5. بافت چمن مصنوعی

در شرکت افراچمن انواع چمن مصنوعی فوتبال، چمن مصنوعی مدرسه، چمن مصنوعی بین سنگ، چمن مصنوعی مهد کودک، چمن مصنوعی حیاط خانه و سایر انواع چمن را میتوانید مشاهده و سفارش دهید.

چمن مصنوعی ویلا

یکی از کاربرد های مهم چمن مصنوعی استفاده در ویلا و باغ است. چمن مصنوعی برای ویلا در مکان هایی مانند حیاط ویلا، تراس، پشت بام ویلا، تزیین باغ و باغچه، زمین تنیس ویلا و …. استفاده می شود.

چمن مصنوعی دیواری

یکی از کاربردهای چمن مصنوعی استفاده به عنوان چمن مصنوعی دیواری است. بسیاری از کافه ها و رستوران ها از گیاهان یا چمن مصنوعی برای دکوراسیون محیط استفاده میکنند که تاثیر زیادی در زیبایی محیط دارد.

چمن مصنوعی حیاط خانه

حیاط خانه یکی از مکان هایی است که بیشترین برخورد را با آن دارید. زیبایی و دکوراسون حیاط تاثیر دو چندانی در ایجاد روحیه مثبت در شما دارد.

یکی از کارهایی که میتوان برای طراحی دکوراسون انجام داد استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط است. انواع زیادی از چمن های مصنوعی را می توان برای طراحی حیاط در مکان هایی مانند بین سرامیک و موزاییک، روی پله، باغ و باغچه استفاده کرد.

چمن مصنوعی بالکن و تراس

یکی از بهترین و پرطرفدارترین مکان ها برای استفاده از چمن مصنوعی، تراس و بالکن است. با استفاده از چمن مصنوعی برای بالکن و تراس این فضا را میتوان به صورت حرفه ای و زیبا طراحی کرد و علاوه به اینکه محیط کل خانه را زیباتر و لذت بخش تر میکند میتوان با استفاده از میز و صندلی آنرا به مکانی برای استراحت و تجدید روحیه نیز تبدیل کرد.

چمن مصنوعی پشت بام

استفاده از چمن مصنوعی در پشت بام ها و روف گاردن یکی از مهمترین کاربردهای چمن های مصنوعی تزئینی است. چمن مصنوعی برای پشت بام نه تنها فضای آنرا زیبا میکند بلکه می تواند به محلی برای تجمع و برگذاری مراسم دوستانه نیز باشد. انواع چمن های مصنوعی برای پشت بام قابلیت استفاده دارند. و این سلیقه کاربر است که رنگ و ظاهر چمن را انتخاب کند.

فنس چمنی

از جمله محصولاتی که به تازگی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است فنس چمنی است. فنس چمنی در اطراف زمین های ورزشی، اطراف باغ ها و ویلا و دیوار حیاط کاربرد دارد و مانع از دید مستقیم افراد یا ورود برخی حیوانات به فضای چمن مصنوعی می شود.

برای مطالعه بیشتر در این مورد میتوانید به مقاله راهنمای خرید و انتخاب چمن مصنوعی مراجعه کنید.
تماس با مدیر فروش: 09127641906
Scroll to Top
اسکرول به بالا