چمن مصنوعی ویلا

با چمن مصنوعی ویلا محیطی زیبا و امن را در باغ ویلای خود خلق کنید!

باغ ویلا یکی از محیط هایی است که تمامی افراد تمایل دارند ساعات خوشی را در آنجا بگذارند و لحظات خود را به خوبی سپری کنند. به همین دلیل فراهم کردن محیط ویلاها یکی از مواردی است که مورد توجه صاحبان ویلا قرار دارد. اگر می خواهید باغ ویلای خود را به محیطی زیبا و خاص تبدیل کنید، استفاده از چمن مصنوعی ویلا یکی از مواردی است که باید مد نظر قرار گیرد. اولین و مهمترین ویژگی چمن مصنوعی این است که محیط باغ ویلا را همیشه سبز نگه می دارد و شما می توانید در تابستان و زمستان از محیطی زیبا و همواره سبز لذت ببرید. چه چیزی شگفت انگیز تر از این است که محیطی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید و بتوانید لحظات خوشی را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید!

پرکاربرد ترین چمن مصنوعی تزیینی

چمن مصنوعی ویلا باید تراکم بالایی داشته باشد!

اگر می خواهید چمن مصنوعی ویلا را سفارش دهید، قبل از خرید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. مهمترین نکته ای که در خرید چمن مصنوعی برای باغ ویلا اهمیت زیادی دارد تراکم بالای آن است. بهتر است چمنی که برای ویلای خود سفارش می دهید متراکم باشد تا بازی کردن و یا راه رفتن به بافت چمن آسیب وارد نکند. به طور کلی، باید بدانید که چمن مصنوعی هر چقدر متراکم تر باشد، قدرتش در برابر نیروی کوبشی افزایش پیدا می کند. در نتیجه اگر شما چمن مصنوعی متراکم را برای ویلای خود خریداری می کنید، می توانید صاحب محصولی باشید که تمامی انتظارات شما را برآورده می کند.

 ارتفاع الیاف چمن مصنوعی ویلا

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد چمن مصنوعی برای استفاده در باغ ویلاها پرسیده می شود در مورد ارتفاع برگهای این چمن است! بهتر است بدانید که پاسخ به این سوال به ترجیحات شما بستگی دارد، اما به طور کلی بهترین ارتفاع الیاف برای این چمن بین 25 تا 35 میلی متر است. در دنیای چمن مصنوعی ارتفاع الیاف 25 تا 35 میلی متر در دسته چمن مصنوعی با الیاف متوسط قرار می گیرد. این الیاف به طور نسبی پا را پوشش می دهند اما آنقدر بلند نیستند که اگر چیزی بر روی چمن مصنوعی بیافتد مشخص نشود.

چمن مصنوعی ویلا با ارتفاع الیاف 25 تا 35 میلی متر ظاهری بسیار شیک به باغ ویلا می بخشد و سبب می شود ظاهر این چمن به چمن طبیعی نزدیک شود. در نتیجه وقتی شما به چمن نگاه می کنید، احساس می کنید در محیطی طبیعی هستید و این حس بسیار خوشایند است.

چمن مصنوعی، چمنی ضربه گیر و ایمن

وقتی به باغ ویلا می روید چه کاری انجام می دهید! بدون شک یکی از سرگرمی های شما بازی والیبال و یا وسطی در باغ است و این بازی ها حس نشاط و شعف خاصی را به وجود می آورند. اما اگر در حین بازی زمین بخورید و دست و یا پای شما آسیب ببیند تمامی حس های خوشایند شما از بین می روند و شاید تصمیم بگیرید تعطیلات خود را در باغ ویلا به اتمام برسانید و به خانه بازگردید! نگران نباشید! شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی ویلا آسیب های وارده در حین بازی را به کمترین میزان برسانید.

بهتر است بدانید که الیاف چمن مصنوعی به گونه ای طراحی شده اند که قدرت انعطاف پذیری بالایی دارند و وقتی بر روی آن زمین می خورید نیروی کوبشی را جذب می کنند و هرگز به بدن شما آسیب وارد نمی کنند. همچنین، برگهای چمن مصنوعی از جنس مونوفیلامنت هستند و وقتی پوست بر روی آن کشیده می شود هرگز خراشی بر روی آن به وجود نمی آید. در نتیجه، اگر در فضای باغ ویلای خود از چمن مصنوعی استفاده کنید، دیگر لازم نیست نگران زمین خوردن در حین بازی باشید.

چمن مصنوعی آلودگی را در خود نگه نمی دارد!

بهتر است بدانید که الیاف چمن مصنوعی از جنس مواد آنتی باکتریال هستند و همین امر سبب می شود که آلودگی و کثیفی را در خود نگه ندارند. در نتیجه، شما دیگر نباید نگران تجمع آلودگی ها بر روی چمن مصنوعی باشید و این موضوع برای کسانی که فرزندان کوچکی دارند اهمیت بسیار زیادی دارد و به آنها کمک می کند تا محیطی امن و سالم را برای خانواده خود خلق کنند. 

چمن مصنوعی ویلا چگونه نصب می شود؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید چمن مصنوعی ویلا چگونه نصب می شود. روش نصب این چمن به صورت زیر است:

  • ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین نصب می شود. لایه ژئوتکس یک لایه انطاف پذیر است که بر روی سطح زمین قرار داده می شود و اتصال مستقیم چمن با زمین جلوگیری می کند. استفاده از ژئوتکس نقش بسیار مهمی در افزایش انعطاف پذیری چمن مصنوعی دارد.
  • نوار اتصال بر روی لایه ژئوتکس قرار می گیرد و شرایط برای نصب چمن مصنوعی آماده می شود.
  • چمن مصنوعی بر روی نواور اتصال قرار می گیرد. این نوار از اتصال مستقیم چمن مصنوعی با لایه ژئوتکس جلوگیری می کند و عمر چمن مصنوعی را بالا می برد.

همانطور که می بینید موادی که در نصب چمن مصنوعی ویلا به کار می روند انعطاف پذیری این چمن را افزایش می دهند و آن را به گزینه ای ایمن برای استفاده در محیط های مختلف تبدیل می نمایند.

جمع بندی

تا بدینجا تلاش کردیم تا شما را با ویژگی های چمن مصنوعی ویلا آشنا کنیم. اگر می خواهید این چمن را برای ویلای خود سفارش دهید باید چمن متراکمی را انتخاب کنید و بهتر است ارتفاع الیاف آن بین 25 تا 35 میلی متر باشد.  چمن مصنوعی ویلا از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است و دیگر نیازی نیست که شما نگران تجمع آلودگی ها بر روی سطح چمن مصنوعی باشید.

همچنین، چمن مصنوعی ویلا بسیار منعطف است و اگر شما بر روی آن زمین بخورید نیروی کوبشی را به خوبی جذب می کند و از آسیب به اندام های شما پیشگیری می نماید. در نتیجه، باید بگوییم که شما با استفاده از این چمن مجموعه ای از زیبایی و امنیت را به فضای ویلای خود می برید و هیچ چیز نمی تواند لذت بخش تر از این باشد که تعطیلات آخر هفته خود را در محیطی امن و زیبا سپری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مدیر فروش اسکرول به بالا